Чому чоловіки не люблять презерватив - Школа жіночого здоров'я Dr. Silina

ЧОМУ ВІН НЕ ХОЧЕ З ПРЕЗЕРВАТИВОМ?

6 найчесніших причин

мужчины не любят надевать презервативы

Правильно підібраний і коректно надітий презерватив – найнадійніший засіб контрацепції. Це не тільки захист від небажаної вагітності, але і гарантований спосіб уникнути інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ).

Здавалося б, якщо є таке просте і доступне рішення серйозних проблем, і всі про нього знають – чому тоді ці проблеми – незапланована вагітність та ІПСШ – залишаються актуальними для багатьох пар?

Дослідження, які були проведені в різних країнах, показують, що в багатьох випадках противником використання презерватива під час сексу є саме чоловік. Але є і хороша новина: у цього явища є ряд логічних і переконливих пояснень. Можливо, ці пояснення допоможуть тобі чесно, прямо і довірливо поговорити з твоїм хлопцем і переконати його, що використання презерватива важливо, а часом навіть рятівне для вас обох.

Причина 1. Дискомфорт фізичний

Це трапляється через невідповідність розмірів презерватива і пеніса. Згідно з дослідженням, проведеним в Університеті Індіани (США) 1661 чоловіків, розмір статевого члена в середньому на 2 см менше, ніж розмір стандартного презерватива. У процесі статевого акту презерватив скочується і створює валик з латексу у основи пеніса, що неминуче призводить до дискомфорту і навіть викликає больові відчуття, перетискає судини і перешкоджає току крові.

Причина 2. Дискомфорт психологічний

Багато чоловіків (в першу чергу – наймолодші і недосвідчені з них) відчувають дискомфорт від самої необхідності купувати презервативи. Особливо в присутності своєї потенційної сексуальної партнерки на касі супермаркету або в аптеці. Сам факт розмови про презерватив і необхідність його купувати, на думку таких чоловіків, порушує атмосферу побачення і знижує рівень романтичності.

Причина 3. Дискомфорт естетичний

Ще один аргумент супротивників презерватива – порушення естетики сексу. За їх словами, наявність презерватива псує запах, смак, тактильні відчуття. До того ж, прямо в розпал пристрасті необхідно перервати весь процес, щоб дістати і надіти презерватив. І вся “магія моменту” при цьому руйнується.

Причина 4. Чутливість

Одна з найпоширеніших скарг чоловіків, яку ти теж напевно чула: мовляв, секс з презервативом менш чуттєвий і не дозволяє в повній мірі насолодитися всією красою контакту “шкіра до шкіри”. Деякі з них навіть готові чесно зізнатися, що їм складніше або взагалі неможливо досягти оргазму в презервативі через зниження чутливості головки статевого члена. Купуй безлатексні презервативи, наприклад, з поліуретану. Цей тип презерватива ультратонкий, доведено, що він не знижує чутливість під час сексу.

Причина 5. Андреналін

Деякі чоловіки відчувають себе “більш мужніми”, коли можуть продемонструвати свою готовність до небезпеки – займатися незахищеним сексом. На жаль, така поведінка може бути одним із проявів хворобливої ​​схильності до підвищених доз адреналіну.

Причина 6. Ерекція

І, нарешті, ми підійшли до найсуттєвішої і найбільш поширеної причини. Як показують результати дослідження, яке провів професор Кентукского університету Річард Кросбі (Richard A. Crosby), 28 відсотків чоловіків втрачають ерекцію при надяганні презерватива, а до 20% – відчувають проблеми з підтриманням ерекції після того, коли кондом вже надітий.

Ще одне дослідження, проведене в 2015 році американськими та британськими вченими серед гетеросексуальних чоловіків у віці від 18 до 42 років, показало, що майже 62% з 479 респондентів відчували втрату ерекції під час надягання презерватива або в процесі статевого акту з ним. Іншими словами – презерватив асоціюється у багатьох чоловіків з еректильною проблемами.

Ось чому чоловіки часто наполягають на інших контрацептивах або на такому ризикованому методі, як перерваний статевий акт, вигадуують відмовки, говорять про причини 1 – 5 (див. попередні 5 пунктів).

Можна підбір презерватива перетворити на гру! Якщо не спробуєш – не дізнаєшся, який саме підійде твоєму партнерові. Приємних і корисних вам експериментів!

Читай цю статтю зі своїм хлопцем, поділися нею на сторінках своїх соцмереж. Нехай твій секс завжди буде безпечним і приємним!

Всім

З повагою, ваша Наталя Сіліна,
доктор гінеколог-ендокринолог,
керівник медичного центру LIOR

Інші корисні матеріали Школи

[anycomment]
    Залиште свої контактні дані, наш менеджер зв'яжеться з вами та відповість на всі ваші питання