ᐊ Міфи про секс і жіноче здоров'я: секс і ВІЛ, спорт і місячні

Розділ: поширені міфи та реальна інформація від Наталі Сіліної

20/11/2019

Страх та невідомість – ось що лякає насправді та впливає негативно. Але давайте розберемо поступово, адже тема охоплює цілий ряд фактів, про які треба знати сучасній вагітній парі.

Рішення «народжувати разом» обов’язково вплине негативно на чоловіка, якщо це рішення прийняте в односторонньому порядку без попереднього обговорення та пояснення усіх деталей. Знання про свою фізіологію наша сила.

Вчені Китаю провели дослідження, в якому виявили тісний зв’язок між емоційним станом вагітної та подальшими ускладненнями в пологах та післяпологовому періоді.

07/11/2019

Питання про епідуральну анестезію (ЕА) звучить щодня в моєму кабінеті. Багато хто питає мого особистого досвіду знеболення під час пологової діяльності (про це в самому кінці статті). В Україні залучення епідуральної анестезії під час пологів становить 18-23%, у Великобританії це 20%, а у США 60%, треба також зазначити, що в площині приватних клінік цей показник зростає майже до 90%. Це викликано тим, що акушерська практика встигла оцінити переваги цієї методики, яка дозволяє попереджувати травматичний досвід для жінки.

18/07/2019

Сьогоднішній міф був сформований як раз завдяки гендерним стереотипам та незнанню що таке лібідо. Лібідо в кожного своє, ріднесеньке і залежить від купи факторів, накшатлт:

  • кількості та якості сну;
  • гарної роботи щитоподібної залози, яєчників та яєчок, наднирників;
  • від знання своєї анатомії та своїх потреб;
  • кількості білків та корисних жирів у раціоні;
  • наявності нестачі певних вітамінів та мікроелементів;
  • від виконання правил психогігієни, режиму праці та відпочинку.

А дійсно різною буває статева конституція.

06/06/2019

“Фу яка гидота!” або “а це можливо? А це безпечно? С…кс під час місячних?”

Лікарка гінеколог-ендокринолог Наталя Сіліна отримує ці питання щоденно і не тільки від жінок

Це дійсно міф і світова спільнота лікарів все більше згоджується на те, що статеве життя під час менструації можливе.  Але треба пам’ятати три важливих факта.

23/05/2019

Це мій “улюблений” міф.

Протизаплідні таблетки в моїх гінекологічних буднях займають особливе місце. З одного боку, знаючи, що для жінки, яка категорично не зацікавлена у вагітності на даному етапі свого життя, комбіновані оральні контрацептиви (КОК) прекрасний і надійний спосіб запобігання не запланованої вагітності. З іншого боку кількість міфів, страхів та ризиків пов’язаних з їх використанням призвели до тотальної недовіри до цього методу контрацепції та до неправильного його використання.

11/04/2019

Люди з ВІЛ не займаються сексом….

Звісно займаються!

Бажання мати тілесний контакт та регулярні оргазми не залежать від наявності в організмі людини вірусу імунодефіциту.

Головне мати безпечний секс. Ось про це і поговоримо сьогодні.

28/03/2019

Цей міф сформувався серед українок, за рахунок того, що болісні та рясні менструації вважаються нормою в нашому суспільстві. І звісно де ж взяти сили та енергію на фітнес і танці, коли навіть дихати важко…

Сьогодні говоримо про те, чи можна займатися спортом під час “місячних”?

[anycomment]
  Залиште свої контактні дані, наш менеджер зв'яжеться з вами та відповість на всі ваші питання