ОСВІТНІ ЗАХОДИ - Школа жіночого здоров'я Dr. Silina

Сучасна Жінка любить, працює, виховує дітей в умовах не просто хронічного стресу, а в умовах відсутності чесної інформації про процеси, які відбуваються в її організмі в різні періоди життя. Коли ти знаєш критерії, що нормально, а що ні, коли озброєна інформацією про себе кохану, головний мозок розслабляється та настає період, коли починаєш отримувати задоволення усвідомлено.

За 16 років щоденної роботи з жінками від 0 до 100+ я зустрілася з близько 45 000 жінок-пацієнток, кожна зі своєю історією. Це й історії розчарування, історії втрат, які потім перетворювалися в історії перемог: народження дітей, позбавлення від хронічних болів. Тому я можу з упевненістю заявити, що у мене величезний і унікальний досвід у сфері жіночого здоров’я та сексуальної освіти.

Я щодня отримую сотні питань, на перший погляд різних, але говорять про одне – про зниження якості життя.

Мої авторські майстер-класи “Все про Тебе” та “Все про тебе 35+” були розроблені саме для того, щоб розвіяти міфи навколо жіночого здоров’я та надати жінці основні знання про її сексуальне та репродуктивне здоров’я. 

Я щомісячно проводжу як платні, так і безкоштовні освітні заходи для жінок та дівчат-підлітків на різні важливі теми про найцінніше у нашому житті – про наше здоров’я.

Онлайн семінари

Я розумію, що не всі мають можливість відвідати мій очний майстер-клас або семінар. У кожної з вас свої причини на це. Саме тому в “Dr. Silina Школа жіночого здоров’я” з’явилася можливість навчатися онлайн. Таке навчання має численні переваги. Вам не потрібно нікуди їхати, достатньо мати при собі комп’ютер або смартфон з доступом в інтернет, знайти для себе комфортне місце, де вам ніхто не заважатиме, та корисно провести час.

Події та заходи

Очні майстер-класи проводяться в різних містах України. Офлайн заходи це можливість не просто отримати корисні знання. Це також можливість познайомитися з іншими цікавими жінками, розповісти про себе, можливість поспілкуватися зі мною особисто. Такі заходи заряджають позитивом, гарним настроєм та вірою в те, що кожна з нас прекрасна, унікальна та по своєму щаслива. Кожен івент унікальний саме завдяки вам мої любі жінки, завдяки вашій енергетиці, вашій участі та вашим цікавим питанням!

Актуальний розклад онлайн заходів

Актуальний розклад офлайн заходів

Буду рада бачити Тебе на моїх освітніх заходах!

Долучайся до нашої спільноти #щаслива_жінка_здорова_та_обізнана

та залишайся в курсі останніх новин в області свого здоров’я!

Онлайн семінари

Розклад найближчих онлайн семінарів:

Дата уточнюється – Безкоштовний семінар Міома матки

Онлайн семінари доступні в запису: