Дорослішаємо разом - Школа жіночого здоров'я Dr. Silina

ДОРОСЛІШАЄМО РАЗОМ!

“Доброго дня, Наталю Костянтинівно, у нас проблема. Нас турбують виділення.”

З такими словами до мне зайшла мама з донькою, яка була вдягнута повністю в одяг виключно чорного кольору та з макіяжем того ж самого відтінку. Мама ще хвилину розповідала про проблеми зі здоров’ям доньки у першій особі множини. Я подякувала мамі та звернулась до дівчини з проханням розповісти самостійно про її скарги.

До речі дівчинці було 16 років. Це час коли вже мама точно не має розмовляти про себе та доньку як про єдиний цілісний організм. Дівчина перестала дивитися на мене як вовк на мисливця і відповіла, що скарг не має, що її нічого особисто не турбує.

Мама водить її по лікарях, і це маму щось турбує. І це дійсно так і було, що підтвердив огляд та додаткові методи обстеження. Ця пара остаточно вималювала у моїй голові семінар для мам та доньок підлітків під назвою “Дорослішаємо разом

Я поставила для себе ціль зробити так, щоб мама з донькою провели час весело, цікаво та корисно і паралельно спробували попрацювати з основними проблемами, а саме з:

  • Порушенням комунікації
  • Вмінням мам “впадати у дитинство” і бешкетувати разом з донькою
  • Довірою мами до доньки і здатністю послабляти контроль
  • Порушенням кордонів як мамою доньки так і донькою мами
  • Формуванням сором’язливості та неприйняття своєї менструації
  • Хибними уявами про сексуальність, своє здоров’я тілесне та ментальне

І як завжди надати декілька чітких кроків як покращити спілкування та сформувати міцні дружні стосунки між мамою та донькою і щоб донька вільно могла обговорювати з мамою усі незручні питання.

Багато вдалося. Дівчата 11-12 років витримали 5 годин інтенсиву лекцій та практичних вправ.

Я отримала шалене задоволення від сьогоднішньої роботи з дівчатками та мамами і від лекцій своїх коліжанок. Я щиро рада, що на моє прохання розповісти учасницям про важливість жіночого роду та як сформувати певні сімейні традиції, швидко відгукнулася Влада Недак, керівник міжнародного проекту “Кешер в Україні”.

Наталя Простун, дитячий та сімейний психолог, розповіла про особливості психосексуального розвитку дівчаток в підлітковому віці.

Під час семінару ми багато розмовляли про довіру, про кордони, про безпечну поведінку, про перший секс, про сексуальний потяг, та звісно про нашу менструацію.

Арт-проект 12 місячних, який був відкрито в рамках семінару “Школи жіночого здоров’я dr.Silina”, став не тільки чудовою фотозоною, а і надав дівчатам підтвердження через мистецтво про важливість вголос не соромлячись говорити слово МЕНСТРУАЦІЯ, а не критичні дні, сяйво, червоні дні календаря, як нажаль прийнято в нашому суспільстві.

Дякую кожній дівчинці-підлітку, мамі та моїм коліжанкам Владі Недак, Наталі Простун, моїй учениці, чудовій лікарці Лілії Гаприндашвілі, корисній воді Aqua Melan за чудовий майстер-клас сповнений інсайтів та прекрасного досвіду.

Разом формуємо тренд щаслива жінка - здорова та обізнана!

[anycomment]
    Залиште свої контактні дані, наш менеджер зв'яжеться з вами та відповість на всі ваші питання