Статеве виховання для батьків, дітей та працівників освітньої сфери - Школа жіночого здоров'я Dr. Silina

Sexual education (статеве виховання) великий розділ неформальної освіти, який є основним інструментом у вихованні здорової дитини – особистості.

Не існує універсальної інструкції, як і коли говорити з дітьми на інтимні теми. Але є чіткі вікові терміни й інформація, яку потрібно доносити дитині згідно з етапом її психосексуального розвитку.

Головна проблема sexual education — особисті страхи батьків та їхній особистий травматичний досвід у цій сфері.

Тож моя порада батькам — не переносьте на дітей свої власні страхи. І не намагайтеся їх залякувати, достатньо просто попередити про можливі ризики.

Водночас батьки, лікарі та освітяни мають створювати інформаційний простір, у якому бажання дбати про своє здоров’я та тіло, поважати себе, свої кордони, кордони іншої людини  та свідоме фізіологічне утримання від сексу до 16 років – це НОРМА.

І пам’ятати, що головна мета sexual education — це збереження репродуктивного здоров’я нації!

Першою спільною подією був семінар “Дорослішаємо разом” для мам та дівчат-підлітків, який пройшов у грудні. Ми отримали неабиякий позитивний фідбек, що вчергове підтвердив необхідність тематики статевого виховання для батьків, дітей та освітньої сфери загалом.

Саме тому, цього року ми анонсуємо ряд подій спільно від Освіторії та Школи жіночого здоров’я Dr. Silina, та не обмежуємось лише дівчатами.

Ми щиро віримо, що виховання своїх дітей необхідно починати з себе.

Саме тому першим спільним заходом в цьому році запланована двох годинна лекція для батьків і тільки після цього окрема лекція для підлітків.

Розклад найближчих заходів:

Відверта розмова про дорослішання та статеве виховання дітей-підлітків

19.02. – лекція для бітьків дітей-підлітків віком від 8 до 16 років.
26.02. – лекція для підлітків.

Семінар
«Дорослішаємо разом!»

Для мам та їх доньок у віці 11-15 років. Легко, доступно та в ігровій формі про важливе. Результат: довірчі відносини між мамою та дочкою-підлітком.

Лекція про статеве виховання для хлопців-підлітків (14-16 років)

Програма семінару буде опублікована на сайті найближчим часом. Якщо Ви бажаєте отримати інформацію щодо програми лекції та про початок набору у групу, пройдіть будь ласка попередню реєстрацію.

Здоров'я та статеве виховання дітей
від 0 до 6 років

Семінар для батьків та пар, які тільки очікують на поповнення.

Мета цього заходу розповісти, що саме включає в себе поняття «статеве виховання», розвіяти страхи та прибрати упередження батьків щодо цієї теми та надати чіткі рекомендації.

Семінар про статеве виховання в школі

Семінар для вчителів.
Програма семінару буде опублікована на сайті найближчим часом. Якщо Ви бажаєте отримати інформацію щодо програми лекції та про початок набору у групу, пройдіть будь ласка попередню реєстрацію.

Залишилися питання?

задай їх нам по телефону / Viber / Telegram

+38 073 888 0 138

або скористайся формою нижче:

    [anycomment]
      Залиште свої контактні дані, наш менеджер зв'яжеться з вами та відповість на всі ваші питання