Дорослішаємо разом! - Школа жіночого здоров'я Dr. Silina

“Доброго дня, Наталю Костянтинівно, у нас проблема. Нас турбують виділення.”

З такими словами до мне зайшла мама з донькою, яка була вдягнута повністю в одяг виключно чорного кольору та з макіяжем того ж самого відтінку. Мама ще хвилину розповідала про проблеми зі здоров’ям доньки у першій особі множини. Я подякувала мамі та звернулась до дівчини з проханням розповісти самостійно про її скарги.

До речі дівчинці було 16 років. Це час коли вже мама точно не має розмовляти про себе та доньку як про єдиний цілісний організм. Дівчина перестала дивитися на мене як вовк на мисливця і відповіла, що скарг не має, що її нічого особисто не турбує.

Мама водить її по лікарях, і це маму щось турбує. І це дійсно так і було, що підтвердив огляд та додаткові методи обстеження.

Ця пара остаточно вималювала у моїй голові семінар для мам та доньок підлітків під назвою “Дорослішаємо разом!”.

Відео звіт з минулого заходу та відгуки учасниць
Я поставила для себе ціль зробити так, щоб мама з донькою провели час весело, цікаво, корисно та паралельно попрацювали з основними проблемами, а саме з:

І як завжди надати декілька чітких кроків як покращити спілкування та сформувати міцні дружні стосунки між мамою та донькою та щоб донька вільно могла обговорювати з мамою усі незручні питання.

Теми, які будемо обговорювати:

Під час семінару ми також обговоримо питання довіри та кордонів, поговоримо про безпечну поведінку, про перший секс, про сексуальний потяг, і звичайно ж про нашу менструацію.

А практична частина семінару включатиме вправи та ігри по комунікації між мамою та донькою.

Про спікера:

Семінар буде проводити гінеколог-ендокринолог Наталя Сіліна

Наталя Сіліна

Умовии участі:

Обов’язковою умовою участі в семінарі є присутність і мами, і доньки (11-15 років) разом.

Це дає унікальну можливість як мамі, так і доньці задати питання спеціалісту та отримати необхідні знання, щоб з легкістю пережити цей непростий період дорослішання.

Кількість місць в аудиторії суворо обмежена. Ми можемо взяти на цей семінар максимум 10 пар: мама+донька. Тому як тільки буде продано 10 квитків, реєстрація на семінар буде закрита.

ДАТА: 19.09.2020

ЧАС: 11:30 – 15:30

МІСЦЕ: Медичний центр «ЛІОР»

АДРЕСА: вул. Щекавицька, 30/39 (Поділ)

ВАРТІСТЬ: 800 грн. для пари: мама+донька

Питання, які найчастіше запитують:

Ми вказали оптимальний вік дівчинки-підлітка для такого семінару. Якщо дівчинка молодше, можливо вона ще психологічно буде не готова почути більшу частину інформації, а якщо дівчинка старше, то їй вже більш корисним буде лекція про сексуальну освіту для дітей від 16 років без батьків. В обох випадках слідкуйте за анонсами Школи. У нас регулярно проходять окремі семінари з сексуальної освіти для батьків дітей від 0 до 11 років і для дівчаток від 16 років.

Семінар буде проходити очно. Формат навчання буде комбінованим. Почнемо ми з лекцій і плавно перейдемо до практичних вправ. Плюс звичайно ж живе спілкування під час невеликої перерви між теорією і практикою. А також час на питання-відповіді.

Програма семінару розрахована на 4 години.

Обговорювати ці теми до семінару на ваш розсуд. Ви для цього і йдете на цей семінар разом, що б налагодити комунікацію між собою, зрозуміти як правильно з дочкою обговорювати такі делікатні питання. Отримати самій і дати доньці достовірну та важливу інформацію від експерта з величезним досвідом роботи з дівчатками-підлітками. Що вам точно варто зробити до семінару це розповісти доньці, що ви хочете запросити її на такий захід і запитати її думку чи буде їй цікаво обговорити ці теми.

Залишилися питання?

задай їх нам по телефону / Viber / Telegram

+38 073 888 0 138

або скористайся формою нижче:

    [anycomment]
      Залиште свої контактні дані, наш менеджер зв'яжеться з вами та відповість на всі ваші питання